ما در بازرگانی برنج صدف گیلان با تجربه ۳۰ ساله و تخصص بالا در غرب استان گیلان  و شهرستان تالش  مهد برنج اصیل ایرانی  و مخصوصاً هاشمی مجهز به کارگاه سورتینگ  و بسته بندی سعی در تهیه  انواع مختلف برنج اعم از محلی و پر محصول,که شالی آن از بهترین کشاورزان منطقه شمال که شالی آنها کیفیت و مرغوبیت بالایی دارند خریداری می‌کنیم و مراحل تبدیل شالی به برنج را در مدرن ترین کارخانه های شمال کشور انجام می‌دهیم و برای بالا بردن کیفیت از پیشرفته ترین دستگاه های سورتینگ لیزری استفاده می کنیم تا تمامی محصولات با کیفیت ۱۰۰ درصد به دست مصرف کننده نهایی برسد.

 چرا باید به ما اعتماد کنید ؟

طبق تجربه ثابت شده که هر محصول هر شهر را باید از همان شهر تهیه کرد مثلاً هیچ کس برای خرید خرما به شمال مراجعه نمی کند و لذا برای خرید برنج شما دوستان قطعاً به شمال مراجعه می کنید و برای خرید خرما به جنوب کشور. دوستان زیادی هر ساله برای تامین برنج فروشگاه خود و یا برای خرید برنج مورد نیاز خانواده به شمال مراجعه می کنند و یا زمانی که در سفر از شمال لذت می برند سعی می‌کنند که مرغوب ترین برنج شمال را تهیه کنند همیشه سعی مجموعه ما این بوده که با اولین خرید هر مشتری,آن مشتری ثابت و همیشگی محصولات ما می شوند و دلیل این مهم چیزی نیست جز کیفیت بالای محصولات و توان تجربی و مالی مجموعه ما در مقابل دیگر رقبا.

نکته دیگرکه در ابتدای فصل برداشت معمولاً از تمام شالی های برنج محلی و پرمحصول به مقدار لازم خریداری می‌کنیم و این به دلیل پایین بودن قیمت این محصولات در ابتدای فصل برداشت می باشد و تا انتهای سال زراعی این محصولات را به نوبت تبدیل به برنج سفید می کنیم و با کیفیت بالا و قیمت پایین در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .

ضمانت برگشت بدون قید و شرط

برای پایین آوردن ریسک خرید آنلاین , تمامی محصولات دارای ضمانت نامه کتبی برگشت بدون قید و شرط می باشند , و شما دوستان در صورت نپسندیدن برنج میتونید برج ها رو برگشت بزنید و مبلغ پرداختی رو برگشت بزنید.

 

پس از سال های متمادی در زمینه فروش برنج مجموعه صدف گیلان توانایی تامین مقدار تناژ بالای انواع برنج را داشته و با ارگانها و نهادهای دولتی و همچنین فروشگاه‌ها و هایپرمارکت های بزرگ در اکثر شهرهای کشور همکاری نموده است که در در ذیل نمونه ای از مشتریان و همکاران ما را می توانید مشاهده کنید.